Living Design Vila Madalena
Als u in de Pinheiros wijk van São Paulo wilt verblijven, zijn 6-slaapkamer Living Design Vila Madalena São Paulo appartementen een goede keuze, op een paar stappen verwijderd van Galeria Fortes Vilaça.
Het appartement ligt op afstand van 3 km van het MASP en binnen 10 minuten lopen vanaf het Vila Madalena metrostation. Het Museum of Football is een korte autorit ver en Rua Aspicuelta ligt vrij dicht bij dit appartement.
Een hoogtepunt van de accommodatie voor gasten is de aanwezigheid van badlakens in de badkamer. Bovendien is er ook een apart toilet en een douche.
Het appartement is uitgerust met een keuken. Living Design Vila Madalena appartementen zijn te bereiken op 10 minuten wandelen Rua Madalena bushalte.
- Luchthavens
- Luchthaven Congonhas12 km
- Treinstations
- Julio Prestes Train Station6 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Patio
- Eettafel
- Flat-screen TV
- Parketvloer
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen extra bedden zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Living Design Vila Madalena appartement?
Gasten van Living Design Vila Madalena appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Galeria Fortes Vilaça, op 5 minuten lopen ervandaan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Museum of Football (2 km) en het MASP (3 km). - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Living Design Vila Madalena appartement?
De prijs van het boeken van Living Design Vila Madalena appartement is $81. - ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Living Design Vila Madalena appartement?
Living Design Vila Madalena appartement heeft parkeerplaatsen. - ❓
Biedt dit appartement voorzieningen voor personen die voor zaken reizen?
Dit appartement zorgt ervoor dat zakenreizigers toegang hebben tot verschillende faciliteiten, waaronder gratis draadloze internettoegang.